Plecy

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs fotografii studyjnej dedykowany jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją fotograficzną przygodę o fotografowanie w studiu fotograficznym z użyciem światła ledowego oraz błyskowego.

Czy to na pewno kurs dla Ciebie?

Tak, jeśli chcesz poznać zasady pracy w studio fotograficznym i chcesz się dowiedzieć, jak działają lampy błyskowe oraz do czego służą poszczególne modyfikatory światła, a w rezultacie tego wykonywać w studio portrety, fotografować przedmioty lub wykonywać fotografie lifestylowe na socialmedia.

Czy muszę już coś umieć?

Tak, ważne jest, abyś potrafił/potrafiła obsługiwać aparat w trybie M oraz zasady działania migawki, przysłony oraz ISO.

Jaki aparat mam używać podczas kursu?

Bardzo ważne jest, aby posiadać aparat, który może pracować w trybie M, ale możesz też nie mieć aparatu wcale – na zajęciach możesz korzystać ze szkolnej lustrzanki lub bezlusterkowca ale będziemy też fotografować smartfonem.

Jak wyglądają zajęcia?

Jest to kurs fotografii, więc jest teoria i praktyka.
Kurs wieczorowy składa się z 4 spotkań po 3 h w tygodniu od godziny 18:00 do 21:00.

TERMIN: Marzec 2024 każdy wtorek tj; 5 Marca, 12 Marca, 19 Marca, 26 Marca

Gdzie odbywają się zajęcia?

W siedzibie Szkoły Fotografii w Starym Sączu.

Ile osób jest w grupie?

Maksymalnie mogę zapisać do grupy 6 osób. Minimum to 3 osoby.

Czego nauczysz się na kursie?

• jak pracować w studio fotograficznym.
  • poznasz lampy światła ciągłego oraz lampy błyskowe jak również ich obsługę.
  • nauczysz się jak poprawnie ustawiać światło studyjne.
  • nauczysz się jak dobierać temat zdjęcia, aby zainteresować nim odbiorcę
  • poznasz rodzaje modyfikatorów światła oraz ich zastosowanie
  • popracujesz z modelką aby nauczyć się ustawień światła tak aby uzyskać efekt jak loop, rembrant, butterfaly, clamshell i inne

Ile to kosztuje i jak się zapisać?

Cena kursu to 990 zł,

Cena zawiera 12 h kursu, materiały szkoleniowe, udział modelki w zajęciach oraz makijaż i stylizacje

Zapisy na kursy należy wysłać pod adres: szkola.fotografii.kb@gmail.coma następnie wpłacić zaliczkę.

Telefon kontaktowy: 534 145 53

KURS FOTOGRAFII STUDYJNEJ

poznaj zasady pracy w studio fotograficznym

Zdjęcie W Tle Fotoszkoła